Labor Day Challenge Tournaments
Labor Day Challenge Tournaments
U12 Girls National Division

PRINT NEXT
Group A Group B
Florida Premier Renegade U12 Girls White
Three Lions Boca United
MAKO ROCKLEDGE STEELERS
Weston Fury Elite Seminole Saturn

GROUP A POOL GAME RESULTS
Team
Game 1
Game 2
Game 3
Total
Goals
Scored
Rank in
Group
M
O
Rank
Overall
ScorePts/GD ScorePts/GD ScorePts/GD
Florida Premier
0:3
0 / -3
3:0
3 / +3
0:2
0 / -2
3/-2
3
3
P
Three Lions
3:0
3 / +3
1:0
3 / +1
5:1
3 / +4
9/+8
8
1
P
MAKO
0:6
0 / -4
0:3
0 / -3
1:5
0 / -4
0/-11
1
4
P
Weston Fury Elite
6:0
3 / +4
0:1
0 / -1
2:0
3 / +2
6/+5
6
2
P
MO: P=points, V=2way head to head, T=threeway tie, D=goal differential, G=goals scored MG=mini game req
GROUP B POOL GAME RESULTS
Team
Game 1
Game 2
Game 3
Total
Goals
Scored
Rank in
Group
M
O
Rank
Overall
ScorePts/GD ScorePts/GD ScorePts/GD
Renegade U12 Girls White
0:4
0 / -4
0:1
0 / -1
0:8
0 / -4
0/-9
0
4
P
Boca United
4:0
3 / +4
0:5
0 / -4
1:1
1 / 0
4/0
5
2
G
ROCKLEDGE STEELERS
0:1
0 / -1
1:0
3 / +1
1:1
1 / 0
4/0
2
3
G
Seminole Saturn
1:0
3 / +1
5:0
3 / +4
8:0
3 / +4
9/+9
9
1
P
MO: P=points, V=2way head to head, T=threeway tie, D=goal differential, G=goals scored MG=mini game req
POOL GAME SCHEDULE AND RESULTS
Day/TimeFieldHome
Home
Score
Visitor
Visitor
Score
Saturday 11:00 AMMEA-1Florida Premier
0
Three Lions
3
Saturday 11:00 AMMEA-2MAKO
0
Weston Fury Elite
6
Saturday 12:30 PMMEA-1Renegade U12 Girls White
0
Boca United
4
Saturday 12:30 PMMEA-2ROCKLEDGE STEELERS
0
Seminole Saturn
1
Sunday 8:00 AMMEA-1Renegade U12 Girls White
0
ROCKLEDGE STEELERS
1
Sunday 8:00 AMMEA-2Boca United
0
Seminole Saturn
5
Sunday 9:30 AMMEA-1Florida Premier
3
MAKO
0
Sunday 10:00 AMMEA-2Three Lions
1
Weston Fury Elite
0
Sunday 2:00 PMMEA-1Seminole Saturn
8
Renegade U12 Girls White
0
Sunday 2:30 PMMEA-2ROCKLEDGE STEELERS
1
Boca United
1
Sunday 3:30 PMMEA-1Weston Fury Elite
2
Florida Premier
0
Sunday 4:00 PMMEA-2MAKO
1
Three Lions
5
 
Semifinals Championship
Three Lions
Best Record Group A
 
Mon 8:00 AM on PBRP-7 Three Lions(1:0)
National Semi Final #1  
   
Boca United  
2nd Best Record Group B  
 
Mon 2:00 PM on PBRP-4 Seminole Saturn(2:1)
National Championship Champion
 
Seminole Saturn  
Best Record Group B  
   
Mon 8:00 AM on PBRP-8 Seminole Saturn(6:1)
National Semi Final #2
 
Weston Fury Elite
2nd Best Record Group A
Scoreline.net

PRINT NEXT
Schedules Can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates